FlexiSolutions

Dlaczego warto wybrać FlexiReporting?

Sprawnie dopasowujemy się do wymagań biznesowych. Bez zaangażowania działu IT przebudujesz procesy biznesowe, formatki i raporty w firmie. Wbudowane funkcjonalności wspierają też analizy ad-hoc i symulacje.

Koncentracja na potrzebach controllingu pozwoliła nam stworzyć unikalną propozycję współpracy dla naszych Klientów. Wspólnie zbudujemy profesjonalną platformę kontrolingu finansowego i operacyjnego, która pomoże Twojej firmie wykorzystać dane i informacje w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

raportowanie / mssf 16
Nasza oferta to unikalne połączenie doskonałego systemu IT oraz kompetencji doradczych. Doświadczony zespół konsultantów i menedżerów skutecznie przeprowadzi wdrożenie zmian w procesach raportowania zarządczego, budżetowania i konsolidacji.

Sprawdzona metodyka oraz najlepsze praktyki i wzorce wbudowane w systemie gwarantują powodzenie projektu.

System pomoże Ci w transformacji funkcji controlingu oraz budowie lepszych procesów planowania, raportowania i analiz.
Zautomatyzuje przetwarzanie danych oraz przygotowanie raportów zarządczych w comiesięcznym procesie raportowania wyników. 

Moduły budżetowania, prognozowania i alokacji pozwalają skutecznie planować i monitorować efektywność jednostek biznesowych.

FlexiReporting to lider rozwiązań klasy Enterprise Performance Management (EPM), który dostarcza komplet narzędzi niezbędnych do efektywnej i skutecznej pracy działów controllingu, raportowania i sprawozdawczości.

Projektowany i rozwijany w Polsce system jest dopasowany do lokalnych potrzeb polskich przedsiębiorstw.

Zapewniamy pełną zgodność z polskimi standardami i regulacjami.

Dopasowaliśmy architekturę systemu do potrzeb kontrolerów i analityków. To połączenie wydajnego silnika wielowymiarowego przetwarzania danych w środowisku MS SQL Server oraz przyjaznego interfejsu użytkownika w 100% zintegrowanego z Microsoft Excel.

To skuteczne narzędzie do budżetowania, raportowania i konsolidacji dostępne jest w znanym  środowisku arkusza kalkulacyjnego. Wyeliminujesz problemy z formułami i łączami w plikach Excel, a jednocześnie z łatwością zachowasz dotychczasowe formaty i układy raportów oraz formatek.

Nasze rozwiązanie doskonale współpracuje z systemami finansowo-księgowymi oraz platformami ERP. Połączenie funkcjonalności modułu kontrolingu oraz integracji z oprogramowaniem ERP przedsiębiorstwa pozwala stworzyć rozwiązanie, które usprawnia procesy raportowania zarządczego, budżetowania i prognozowania.
Otwarta architektura systemu zapewnia możliwość bezproblemowej integracji z typowymi rozwiązaniami ERP wykorzystywanymi przez polskie firmy.
Wypełniamy potrzeby raportowania Business Intelligence w działach finansów i kontrolingu. System zapewnia wielowymiarową analitykę dla raportowania wyników i monitorowania realizacji budżetu. System pomoże Ci w automatyzacji comiesięcznego pakietu raportów zarządczych.
Oferujemy też pełną integrację danych Actual, Budget i Forecast w spójnym modelu danych. Otwarty interfejs systemu pozwala na rozbudowaną integrację z korporacyjnymi systemami wizualizacji raportów.

Łączymy IT z biznesem.
Skutecznie doskonalimy narzędzia controllingu i sprawozdawczości.
Zobacz, jak możemy pomóc Twojej firmie.