FlexiSolutions

Efektywne przygotowanie budżetu HR

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze, podczas którego pokażemy jak efektywnie zarządzać budżetem HR i usprawnić procesy controllingu personalnego dzięki wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi IT.
Dostarczymy wiele wskazówek i inspiracji, z których będziecie mogli skorzystać jesienią przy okazji przygotowania budżetu wynagrodzeń na 2025 rok.

Webinar: Przygotowanie budżetu HR z wykorzystaniem narzędzi IT

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego pokażemy, jak w praktyczny sposób zorganizować proces przygotowania budżetu HR.

Podczas spotkania poruszymy m.in.:

  • Koncepcje planowania HR: Porównamy dwa podejścia do planowania zatrudnienia i wynagrodzeń i pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.
  • Budżet podwyżek: Dowiesz się, jak wykorzystać benchmarking wynagrodzeń do efektywnego planowania wynagrodzeń pracowników.
  • Analiza danych: Pokażemy Ci, jak inteligentnie analizować budżety, aby zrozumieć źródła ich dynamiki i odchyleń.
  • Narzędzia IT: Poznasz konkretne narzędzia i rozwiązania IT, które usprawnią Twoją codzienną pracę w procesie budżetowania HR.

FlexiSolutions od lat z powodzeniem buduje pozycję partnera technologicznego, który wspiera firmy w optymalizacji procesów controllingu, raportowania i analizy danych. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, w których wdrażaliśmy praktyczne narzędzia budżetowania, prognozowania i monitorowania realizacji.

Jednym z elementów platformy FlexiReporting jest moduł controllingu personalnego, którego zadaniem jest wsparcie działów HR w budowaniu nowoczesnych procesów planowania zatrudnienia i wynagrodzeń. Webinar będzie okazją do tego, by od strony praktycznej poznać możliwości systemu i ocenić czy i w jaki sposób tego typu rozwiązanie jest w stanie dostarczyć wartość dodaną dla Twojej firmy.

Webinar poprowadzą eksperci FlexiSolutions, którzy mają wieloletnie doświadczenie w optymalizacji procesów controllingu, raportowania i analizy danych.

Prelegenci

Mariusz Suminski

Mariusz Sumiński

Mariusz to ekspert i menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w systemach controllingowych.

 

Jako współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający FlexiSolutions, kreuje strategiczną wizję firmy, wspiera klientów oraz zespoły projektowe.
Jego podejście do optymalizacji procesów jest wynikiem praktycznej wiedzy, zgromadzonej podczas lat pracy jako konsultant i kierownik projektów.

 

Od 2023 roku, pełni funkcję lidera Regionalnej Grupy Roboczej ICV Warszawa, promując najlepsze praktyki w controllingu finansowym. Systematycznie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, na konferencjach i w prasie branżowej.

 

Renata Kopyczyńska

Renata to doświadczona profesjonalistka specjalizująca się w optymalizacji procesów biznesowych, analizie danych oraz zarządzaniu kontraktami.

Przez wiele lat jako kierownik zespołu, odpowiedzialna była za restrukturyzację kosztów, automatyzację raportowania, usprawnienia procesów na styku administracji i finansów.

W FlexiSolutions wdraża narzędzia controllingu w obszarze kadr i płac, zapewniające pełną analitykę dla raportowania, prognozowania oraz budżetowania zatrudnienia i kosztów osobowych.

Zobacz też:

czym zajmuje się controlling / controlling personalny

Czym jest controlling personalny? 10 najważniejszych faktów

Czym zajmuje się controlling personalny? W dzisiejszym świecie biznesu zarządzanie zasobami ludzkimi odgrywa kluczową rolę w sukcesie przedsiębiorstw.
W artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowe wprowadzenie do controllingu personalnego, przedstawiające 10 kluczowych faktów dotyczących celów, narzędzi i praktyki tego obszaru. Poznaj istotę controllingu personalnego i zobacz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie.

Czytaj więcej >
FlexiSolutions / system do budżetowania / czym zajmuje się controlling / controlling wynagrodzeń

Controlling kosztów wynagrodzeń – perspektywa finansów i HR

Różnice w raportach kosztów wynagrodzeń generowanych przez działy HR i controllingu nie zawsze są wynikiem błędów. Istnieją uzasadnione przyczyny tych rozbieżności, wynikające z różnic w sposobie rejestracji i ewidencji kosztów w systemach kadrowo-płacowych i finansowo-księgowych.


W tym artykule przyjrzymy się bliżej głównym źródłom tych rozbieżności, a także przedstawimy praktyczne rozwiązania.

Czytaj więcej >

Dowiedz się więcej jak nasze rozwiązania pomogą usprawnić controlling w Twojej firmie