FlexiSolutions

Kontakt MSSF 16

Skontaktuj się z nami by zaplanować prezentację systemu i poznać ofertę cenową.

Gdzie znajdę więcej informacji o rozwiązaniu do MSSF 16?

Dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak działa FlexiReporting przygotowaliśmy prezentację krok po kroku najważniejszych etapów procesy wyceny i raportowania MSSF 16 w systemie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami, by lepiej poznać możliwości oferowanego przez nas systemu. Czekamy na Ciebie i chętnie zaprezentujemy funkcjonalności systemu oraz przedyskutujemy możliwości nawiązania współpracy zgodnie ze scenariuszem opisanym poniżej!

raportowanie

Formularz kontaktowy

  Dane kontaktowe

  Co się stanie gdy wypełnię formularz kontaktowy?

  Gdy zostawisz nam swój numer telefonu lub adres email, skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel, by umówić spotkanie w trakcie którego będziesz mógł lepiej poznać proponowane przez nas rozwiązanie oraz ofertę cenową.

  Zawsze staramy się przygotować do spotkania, tak by w trakcie prezentacji pokazać możliwości i funkcjonalności FlexiReporting w kontekście potrzeb i wyzwań Klienta. By odpowiednio dobrać przykłady do prezentacji, umawiając termin spotkania spróbujemy dowiedzieć się więcej na Twoich oczekiwań związanych z narzędziami do MSSF 16. W szczególności chcielibyśmy, byś powiedział lub powiedziała nam:

   

  • Co skłania Cię do poszukiwania narzędzia do MSSF 16? Jak obecnie wyceniasz umowy MSSF 16 i jakich zmian oczekujesz w efekcie wdrożenia nowego rozwiązania?
  • Ile umów wycenianych zgodnie z MSSF 16 posiadasz obecnie lub spodziewasz osiągnąć w dającej się zaplanować przyszłości? Jakie to są umowy (leasing, najem, pwug)?
  • Czy planujesz wdrożenie w jednej spółce, czy też szukasz rozwiązania, które będzie wykorzystywane w ramach Grupy Kapitałowej?

  Prezentacja MSSF 16 FlexiReporting

  Prezentacja naszego systemu potrwa około 60-75 minut. W tym czasie:

  • Przejdziemy przez pełny proces rejestrowania i raportowania umów MSSF 16 w systemie FlexiReporting. W ten sposób pokażemy Ci najważniejsze ekrany systemu, tak byś mógł sobie wyobrazić jak będzie wyglądała Twoja praca po zakończeniu projektu.
  • Opowiemy krótko o środowisku FlexiReporting i przedstawimy pełne spektrum możliwości oferowanego przez nas rozwiązania w kontekście optymalizacji i automatyzacji procesów raportowania zarządczego i controllingu. Możemy też rozszerzyć prezentację systemu o przykłady innych zastosowań systemu.
  • Omówimy krótko metodykę realizacji wdrożeń. Przedstawimy rekomendowaną przez strukturę zadań projektowych, dzięki którym możliwe będzie uruchomienie systemu w ciągu 4-6 tygodni.
  • Przedstawimy wstępną ofertę cenową uwzględniającą informacje o planowanej skali i złożoności projektu zebrane w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej.
  • Odpowiemy na Wszystkie Twoje pytania dotyczące funkcjonalności systemu, praktyki wdrożeniowej i kwestii formalnych.

  Co dalej?

  Wierzymy, że prezentacja systemu nie będzie naszym jedynym spotkaniem. Jeżeli tylko dostrzeżesz wartość modułu MSSF 16 FlexiReporting, poprowadzimy dalszy proces zgodnie z polityką zakupową Twojej firmy.

  Na co możesz liczyć z naszej strony:
  • Testowe wprowadzenie do systemu 1-2 Twoich umów i przekazanie raportów z kalkulacjami jako referencji do uzgodnienia naszego modelu z rozwiązanymi wykorzystywanymi przez Ciebie obecnie.
  • Spotkanie techniczne z przedstawicielem działu IT w celu potwierdzenia wymagań technicznych systemu oraz omówienia różnych scenariuszy docelowej architektury rozwiązania (wdrożenie on-premise lub w chmurze).
  • Przesłanie propozycji umowy zgodnie z wybranym przez Ciebie modelem licencjonowania systemu (licencja bezterminowa lub odnawialna).
  • Przekazanie kontaktów referencyjnych do wybranych naszych Klientów, by zapewnić Ci możliwość poznania praktycznych doświadczeń osób pracujących na co dzień z oferowanym rozwiązaniem.