FlexiSolutions

FlexiSolutions - łączymy IT z biznesem

Jesteśmy zespołem 30 pasjonatów, ekspertów i konsultantów biznesowych, gotowych do wsparcia Twojej firmy. Od 2016 roku tworzymy zaawansowane oprogramowanie, które rewolucjonizuje procesy controllingowe i sprawozdawcze w firmach w Polsce oraz międzynarodowych grupach kapitałowych.

Poznaj FlexiReporting – rozwiązanie klasy EPM, które stale rozwijamy.

Co możesz zyskać, korzystając z naszego systemu? To proste – automatyzację raportowania finansowego i zarządczego, precyzyjną alokację kosztów, efektywne budżetowanie, trafne prognozowanie oraz sprawną konsolidację sprawozdań finansowych.

Współpracujemy zarówno z dużymi liderami branż, jak i średnimi dynamicznie rozwijającymi się firmami. Dlaczego?

 

Bo dostrzegamy potencjał innowacji w zarządzaniu, który może stworzyć trwałą przewagę konkurencyjną. Nowoczesne rozwiązania technologiczne doskonale wspierają cyfrowe procesy biznesowe, dopasowując się do Twoich potrzeb.

Nasze doświadczenie i know-how, zdobywane podczas licznych projektów, stanowią fundament dla ciągłego doskonalenia systemu i skutecznego realizowania kolejnych wdrożeń.

Stwórz z nami spersonalizowany system, wykorzystując gotowe funkcjonalności dostępne w modułach platformy FlexiReporting. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i daj swojej firmie moc narzędzi, które napędzą jej wzrost.

FlexiReporting kariera
kariera

Poznaj FlexiReporting - usługi i narzędzia do nowoczesnego controllingu w firmie

Nasz zespół

Mariusz Sumiński

Mariusz Sumiński

Co-founder and Managing Director
Mariusz to ekspert i menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w systemach controllingowych.

Jako współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający FlexiSolutions, kreuje strategiczną wizję firmy, wspiera klientów oraz zespoły projektowe.
Jego podejście do optymalizacji procesów jest wynikiem praktycznej wiedzy, zgromadzonej podczas lat pracy jako konsultant i kierownik projektów.

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, studia podyplomowe, oraz program doktorancki na Akademii Leona Koźmińskiego, co zapewniło mu solidne fundamenty w zakresie sprawozdawczości finansowej i zarządzania przedsiębiorstwem.

Od 2023 roku, pełni funkcję lidera Regionalnej Grupy Roboczej ICV Warszawa, promując najlepsze praktyki w controllingu finansowym. Systematycznie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, na konferencjach i w prasie branżowej.

Prywatnie jest zapalonym biegaczem, z osobistym rekordem na maratonie 3:12:42. Zdecydowanie woli słowo „wyzwanie” niż „problem”.
Mikołaj Dziugieł

Mikołaj Dziugieł

Senior Manger
Mikołaj to ekspert w dziedzinie systemów informatycznych dla biznesu. Swoje ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał realizując złożone projekty IT dla dużych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Wcześniej pierwsze poważne kroki w branży stawiał jeszcze w czasach szkolnych tworząc non-profit oprogramowanie dla lokalnych instytucji publicznych.

Z FlexiSolutions związany jest od początku istnienia firmy. Współtworząc FlexiReporting skutecznie łączył doświadczenie zdobyte w konsultingu z wieloletnią pasją do projektowania rozwiązań IT i programowania. Obecnie prowadzi projekty wdrożeniowe w charakterze kierownika, szkoli konsultantów i uczestniczy w rozwoju systemu.

Ukończył studia na kierunku Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie aktywnie zaangażowany był w życie akademickie i działalność studencką. Obecnie swoje kompetencje biznesowe, techniczne i menedżerskie rozwija w praktyce, ale uparcie twierdzi, że w kwestii formalnej edukacji nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Prywatnie meloman oraz miłośnik hipopotamów. Lubi też to, co każdy inny, czyli jedzenie, piwo i odpoczynek z rodziną lub przyjaciółmi. Przysięga, że kiedyś był dużo fajniejszy.
Tomasz Maksymiuk

Tomasz Maksymiuk

Senior Manager
Tomasz to ekspert finansowy z ponad 20-letnim stażem w dziale finansowym i kontrolingu w sektorach FMCG i handlu detalicznego.

Posiada doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych oraz w zarządzaniu zespołem. Jest absolwentem Kierunku Zarządzania na Wydziale MTiA Politechniki Warszawskiej.
Specjalizuje się w księgowości i konsolidacji finansowej, a jego pasją jest budowanie rozwiązań dla systemów kontrolingowych.

W FlexiSolutions odpowiada za zrozumienie potrzeb użytkowników FlexiReporting i efektywne wdrożenia systemu. Koordynuje zespoły wdrożeniowe i jest kluczowym partnerem dla zarządów i kierownictwa spółek.

Prywatnie jest miłośnikiem podróży, szczególnie na południe Europy.
Natasza Vieweger

Natasza Vieweger

Sales & Administration Coordinator
Natasza to ekonomistka z pasją do pedagogiki, która zamiast zostać przedszkolanką, przez lata zarządzała sprzedażą reklamy w dużych grupach mediowych.

Obecnie koordynuje sprzedaż i administrację w Flexi Solutions, prowadząc klientów przez proces adaptacji do FlexiReporting..

Natasza jeszcze nie napisała żadnej książki i nie wydała żadnego tomiku wierszy, ale jakby tak zebrać wszystkie jej rymowanki pisane na temat przyjaciół i rodziny, to uzbierałoby się tego, może nie na epopeję narodową, ale na całkiem pokaźną książeczkę.

Prywatnie, choć babcią, jest miłośniczką koncertów rockowych i spontanicznych wycieczek. Zaznajomiona z obsługą szlifierek, wiertarek, sprężarek i innych narzędzi, które można wykorzystać w różnych działaniach rękodzielniczych, których jest pasjonatką - a szczególnie ją kręci, nadawanie nowego życia starym meblom.
Jej motto to: "Najlepiej wydane pieniądze, to pieniądze wydane na podróże". Dzięki temu udało jej się zwiedzić kawał świata, a weekendy najchętniej spędza w starym domu na wsi.
Agara Kruczek - Kepka

Agata Kruczek - Kępka

Controlling Business Partner
Agata to specjalista z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie analizy danych i controllingu. W swoim życiu zawodowym zajmowała się analizą finansową, tworzeniem planów finansowych i produkcyjnych.

Przygotowywała analizy oraz raporty zarządcze wspierające procesy decyzyjne na wszystkich szczeblach w strukturze organizacyjnej firmy.
Nadzorowała procesy tworzenia strategii firmy i monitorowała ich realizację.

Dzięki swojemu doświadczeniu oraz umiejętnościom analitycznym jest cenionym partnerem osób zarządzających, oraz wsparciem dla biznesu.

Prywatnie opiekunka uroczego czworonoga, wielbicielka powieści kryminalnych, a wolne chwile lubi spędzać na basenie lub siłowni.
Agnieszka Dziedziela

Agnieszka Dziedziela

Senior Consultant
Agnieszka (biegła rewidentka) to doświadczona specjalistka z bogatym doświadczeniem w obszarze finansów. Posiada wieloletnie doświadczenie na różnych stanowiskach, w tym audytora, specjalisty ds. raportowania, czy księgowej, co pozwoliło jej zgłębić wszystkie niuanse i wyzwania związane z tą dziedziną.

Obecnie skupia się na konsultacji i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań dla finansistów, koncentrując się na obszarach takich jak sprawozdawczość, controlling i zarządzanie zasobami ludzkimi. Pracując w firmie FlexiSolutions, dąży do ułatwienia pracy kolegom z branży finansowej, zapewniając im efektywne narzędzia i rozwiązania, które usprawnią ich codzienne obowiązki.

Poza pracą Agnieszka jest pasjonatką teatru i dobrego filmu, a wolne chwile lubi spędzać w otoczeniu natury oraz słuchać muzyki Eda Sheerana.
Andrzej Radwański

Andrzej Radwański

Technical Leader
Andrzej to doświadczony programista i Technical Leader, z głęboką wiedzą w zakresie SQL oraz .NET. Poza dużym doświadczeniem w programowaniu i analizie danych wykazuje się znaczącym dorobkiem w zakresie wdrażania systemów informatycznych. Jego rola w projektach wdrożeniowych jest kluczowa, a jego wszechstronne kompetencje pozwalają mu efektywnie zarządzać procesami implementacyjnymi.

Andrzej posiada także bogate doświadczenie w projektach związanych z budżetowaniem HR. Dzięki swojemu wszechstronnemu doświadczeniu, zarówno w obszarze technologicznym, jak i w dziedzinie HR, Andrzej jest w stanie skutecznie wspierać organizacje w osiąganiu ich celów biznesowych poprzez innowacyjne rozwiązania.

Prywatnie jest pasjonatem numizmatyki. Jego zainteresowanie numizmatyką wykracza poza świat technologii i biznesu, pozwalając mu eksplorować fascynujący świat kolekcjonowania monet.
Anna Łozińska

Anna Łozińska

Consultant
Ania pracuje jako konsultantka FlexiReporting od 2022 roku. Posiada wykształcenie w obszarze księgowości finansowej i zarządczej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmach z kapitałem polskim jak i zagranicznym (SSC).
Od 2019 roku pracuje w obszarze baz danych oraz analityki danych wspierając klientów w osiągnięciu ich celów biznesowych poprzez dostarczenie rozwiązań analitycznych.

W 2023 roku ukończyła studia podyplomowe „Bazy danych i ich aplikacje” na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. We FlexiSolutions Ania pracuje w obszarze rozwiązań głównie dla działów controllingu.

Prywatnie Ania jest pasjonatką podróży. Lubi też aktywnie spędzać czas m.in. jeżdżąc na rowerze czy grając w tenisa stołowego. Wieczorami chętnie spędza czas z książką lub w teatrze na spektaklu komediowym.
Antoni Kędzierski

Antoni Kędzierski

Solution Architect
Antek to matematyk i analityk danych z wieloletnim doświadczeniem.
Znawca programowania w językach takich jak C++, C#, Java, Python, R, SQL, SAS, czy JavaScript. Były prezes warszawskiej organizacji studenckiej IAESTE, gdzie zdobył cenne umiejętności miękkie.

Jest jednym z głównych architektów oprogramowania FlexiReporting. Wraz z zespołem intensywnie pracuje nad jego udoskonaloną wersją, projektując jego architekturę i zarządzając przepływem pracy. Specjalizuje się także w tworzeniu modeli wielowymiarowych oraz w bazach OLAP. Doświadczenie to wykorzystał wdrażając system u takich klientów jak: PBKM, PFR, Answer, Hortex, czy STS.

Uwielbia podróżować w unikalne zakątki świata, a w wolnych chwilach trenuje siatkówkę, biega i gra w planszówki. Interesuje się fotografią i grami komputerowymi, szczególnie pod kątem ich tworzenia. Jest również zapalonym kucharzem, barmanem oraz kawoszem.
Bogusław Mochniej

Bogusław Mochniej

Consultant and Programmer
Bogusław jest absolwentem stosunków międzynarodowych UMCS w Lublinie. W ramach studiów podyplomowych poszerzał swoje kompetencje w zakresie organizacji zamówień publicznych oraz systemów informacyjnych i analizy danych.

Przez piętnaście lat pracował w instytucjach samorządu lokalnego oraz szczebla centralnego zdobywając przy tym wiele doświadczeń. Pragnąc w większym stopniu wykorzystywać i rozwijać swoje umiejętności programistyczne zdecydował się na przebranżowienie. W efekcie tego od lutego 2022 r. pracuje we FlexiSolutions. Odpowiada tu w głównej mierze za bieżące utrzymanie i rozwój aplikacji klienckiej FlexiReporting oraz modułów tego systemu.

Prywatnie stara się wychować na dobrych ludzi dwóch synów. W wolnych chwilach biega długodystansowo, czyta książki o tematyce historycznej, fantastycznej i popularnonaukowej oraz próbuje swoich sił w snycerstwie. Honorowo oddał ponad 50 litrów krwi, ale twierdzi, że to jeszcze nie koniec.

Damian Bilski

Consultant and Programmer
Damian to specjalista ds. raportowania finansowego i programista z 5-letnim doświadczeniem w bazach danych.

W firmie zajmuje się projektowaniem i implementacją narzędzi automatyzujących proces przygotowania sprawozdań finansowych, budżetowania i prognozowania.

Współpracuje z zespołem projektowym klienta w celu analizy i projektowania docelowych rozwiązań. Ma praktyczną znajomość narzędzi ETL oraz baz danych, o jest kluczowe dla dostarczenia usług na wysokim poziomie w obszarze analizy danych i raportowania finansowego.

Damian nie tylko zajmuje się techniczną stroną pracy, ale również pomaga klientom w skutecznym korzystaniu z wdrożonych systemów. Jest otwarty na naukę, co kształtuje jego rozwój zawodowy i osobisty.

Po godzinach pracy pasjonuje się sportem, grając w klubie piłkarskim. Lubi również rozwiązywanie sudoku, quizów oraz łamigłówek. Te zainteresowania pomagają mu utrzymać zrównoważony styl życia oraz rozwijać umiejętności analityczne.
Daniel Pakuła

Daniel Pakuła

IT & Business Consultant
Daniel to konsultant IT i biznesowy z Warszawy, specjalizujący się w sektorze bankowości. Z blisko siedmioletnim doświadczeniem, wcześniej angażował się w projekty związane z hurtowniami danych i inicjatywą Road2Cloud.

Obecnie, jako konsultant w FlexiSolutions, jest odpowiedzialny za wdrażanie zautomatyzowanych systemów raportowania, projektowanie struktur danych oraz optymalizację procesów.

Daniel posiada wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości uzyskane w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie zdobył tytuł magistra. Prywatnie Daniel jest ojcem 3-letniego urwisa, zapalonym żeglarzem i fanem rugby.
Jacek Góral

Jacek Góral

Software Developer
Jacek Góral to software developer w firmie FlexiSolutions, gdzie od początku swojej kariery zawodowej rozwija się w technologiach C# .NET.

Aktualnie zaangażowany w tworzenie nowej wersji systemu FlexiReporting 2.0, Jacek wykorzystuje swoje umiejętności w programowaniu i bazach danych do dostarczania innowacyjnych rozwiązań.

Jest studentem informatyki na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, z głównym zainteresowaniem w sztucznej inteligencji i API REST-owych.

Poza pracą jest miłośnikiem gier planszowych, literatury i gotowania.
Jan Maliborski

Jan Maliborski

.NET developer
Jan to programista z kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań opartych na technologii .NET.
W firmie FlexiSolutions jego praca koncentruje się na utrzymaniu oraz rozwoju aplikacji, które ułatwiają codzienną pracę klientów oraz konsultantów.

Student czwartego roku Politechniki Warszawskiej na kierunku Computer Science and Information Systems.
Jan łączy teoretyczną wiedzę zdobytą na uczelni z doświadczeniem zawodowym. Jego umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów czynią go programistą gotowym do podjęcia wyzwań w każdym projekcie.

Poza światem technologii Jan pasjonuje się sportem, co pomaga mu utrzymywać harmonię między pracą a zdrowym stylem życia. Jest także oddanym miłośnikiem Polskich Tatr.
Katarzyna Bogoryja-Zakrzewska

Katarzyna Bogoryja-Zakrzewska

Marketing Manager
Kasia, jako manager ds. marketingu w firmie FlexiSolutions, specjalizuje się w działaniach marketingowych i jest odpowiedzialna za tworzenie strategii działań. Z 6-letnim doświadczeniem w marketingu online, ma talent do kreowania i realizacji skutecznych kampanii promocyjnych.

Jako przedsiębiorca prowadziła dwa własne biznesy, w tym restaurację przez 5 lat. Ta gastronomiczna przygoda nie tylko nauczyła ją elastyczności i zarządzania kryzysowego, ale także zaszczepiła w niej miłość do dobrego jedzenia.

Mimo bogatej historii związanej z gastronomią jej największą pasją zawodową pozostaje marketing. Potrafi promować produkty od zera, identyfikując jednocześnie nowe nisze rynkowe. Doświadczenie w zarządzaniu własnym budżetem uczyniło ją ekspertem w łączeniu wizji z wynikami finansowymi.

Prywatnie, Kasia jest dumna z bycia psią mamą, a jej zainteresowanie behawiorystyką psów pozwala jej jeszcze głębiej zrozumieć swojego pupila. Relaksuje się, pokonując kilometry na rolkach, czerpiąc radość z aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Łukasz Gajdowski

Administration assistant
Łukasz przed otrzymaniem pracy we Flexi Solutions zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i oczekiwaniami ukończył Wydział Prawa w Białymstoku. Jednak jak to w jego odrobinę szalonym życiu bywa przez większość zawodowego bytu pracował w księgowości, rozliczając działalności osób fizycznych. Tam poznał Mikołaja, który po latach współpracy zaprosił go do zgranego grona pracowników FlexiSolutions.

Zajmuje się częścią administracji biznesowej, obróbką faktur kosztowych i przychodowych oraz zaległościami w płatnościach. Jest wsparciem dla Nataszy w bieżących sprawach spółki.

Gdy łapie chwilę oddechu od pracy, to zamienia się w pomocnego męża, to także oddany "koci tata" dla uroczo rudego brytyjczyka Harry'ego, który jest nie tylko jego oczkiem w głowie, ale też "królem przytulasów".😊
Nie stroni od dobrej rozrywki kulturalnej, wychodząc do opery lub teatru, szaleństw na rozgrzanych parkietach tanecznych, odrobiny ruchu na rowerze lub zbijania kręgli. Czasem lubi też pohałasować na strzelnicy jak bohater jego ulubionych lat 80-tych, słynny Rambo 😊 Lubi dobrze zjeść odkrywając nowe smaki, grać w gry planszowe i multimedialne.
Monika Kaśkow

Monika Kaśkow

Consultant
Monika pracowała jako specjalista ds. statystyk i analiz, zdobyła bogate doświadczenie w obszarze baz danych takich jak Oracle, MS SQL i IBM DB2. Swoje umiejętności kształtowała tworząc procedury PL/SQL, automatyzując procesy i optymalizując zapytania. Stała współpraca z działami controllingowymi dała jej solidne podstawy wiedzy finansowej.

Aktualnie skupia się na wdrożeniach systemowych, głównie w części programistycznej. Jest również wsparciem dla firm, które stawiają pierwsze kroki w Power BI, pomagając w tworzeniu efektownych wizualizacji z wykorzystaniem danych z systemu FlexiSolutions.

W życiu prywatnym jest zapaloną akrobatką powietrzną, trenującą m.in. na aerial hoop (kołach cyrkowych). Kiedy nie wisi na drążkach lub nie programuje, można ją znaleźć podróżującą w dalekie zakątki świata lub na łonie natury. W weekendy lubi odkrywać Polskę, często angażując się w swoją kolejną pasję, jaką są escape roomy.
Patrycja Rubacha

Patrycja Rubacha

Consultant
Patrycja to doświadczona specjalistka finansowa z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, posiadająca uprawnienia biegłego rewidenta.
Zajmowała się analizą i identyfikacją struktur danych w systemie finansowo-księgowym, wdrożeniem raportowania elektronicznego ESEF (XBRL), rozwijaniem systemów informatycznych działów kontrolingu i księgowości, konsolidacją sprawozdań finansowych oraz audytem.
Jej doświadczenie sanowi solidną podstawę do efektywnej pacy z działami księgowości i finansów.

W FlexiSolutions skupia się na analizie potrzeb klienta i przekształcaniu ich w konkretne wymagania dotyczące systemu. Od momentu opracowania koncepcji rozwiązania, poprzez implementację aż do końcowych testów i szkoleń użytkowników, jej celem jest dostarczanie efektywnych narzędzi i rozwiązań, które znacząco przyspieszają codzienne obowiązki zespołu finansowego.

Współpracuje przy tworzeniu nowych modułów systemu FlexiReporting, takich jak Accounting Reconciliation, MSSF16, Intercompany Matching i rozwijaniu modułu do skonsolidowanych sprawozdań finansowych.
Rafał Kowalewski

Rafał Kowalewski

Project Leader & Architect
Rafał to doświadczony ekspert w branży IT z 12-letnim stażem. Obecnie pełni rolę Project Leadera & Architekta, gdzie wdraża projekty w zakresie konsolidacji finansowej, raportowania zarządczego i budżetowania.

Jego kompetencje obejmują programowanie w MSSQL, projektowanie architektury systemu i zarządzanie zespołem. W SQL tworzy zaawansowane procedury, które są kluczowymi elementami w projektach. Ponadto wspiera i nadzoruje pracę konsultantów, dzięki czemu projekty są realizowane sprawnie i na wysokim poziomie jakości.

Rafał jest również odpowiedzialny za rozwój systemu FlexiReporting, w którym specjalizuje się w konsolidacji finansowej. Jego doświadczenie nie ogranicza się do jednego systemu. Ma też w portfolio pracę z systemami Tagetik i Oracle HFM. Wcześniej analizował dane i tworzył raporty, co podkreśla jego wszechstronność.

Poza pracą Rafał jest aktywny fizycznie. Latem jeździ na rowerze, jesienią chodzi na siłownię, a zimą uprawia narciarstwo. Jego szeroki zakres wiedzy i umiejętności czynią go nie tylko ekspertem w dziedzinie IT, ale też osobą, która z entuzjazmem podchodzi do życia i wyzwań. Jego kompetencje i doświadczenie sprawiają, że jest nieocenionym członkiem każdego zespołu.
Renata Kopyczyńska

Renata Kopyczyńska

Consultant / Analyst
Renata to doświadczona profesjonalistka specjalizująca się w optymalizacji procesów biznesowych, analizie danych oraz zarządzaniu kontraktami.

Przez wiele lat jako kierownik zespołu, odpowiedzialna była za restrukturyzację kosztów, automatyzację raportowania, usprawnienia procesów na styku administracji i finansów.

W firmie FlexiSolutions wdraża narzędzia controllingu w obszarze kadr i płac, zapewniające pełną analitykę dla raportowania, prognozowania oraz budżetowania zatrudnienia i kosztów osobowych.

Wolny czas spędza na rowerze i spacerach z psami, a podczas długich zimowych wieczorów chętnie gra w planszówki 😊
Radosław Krasucki

Radosław Krasucki

Senior Consultant
Radek to doświadczony kontroler finansowy z ponad 10-letnim stażem, Jego specjalizacja to controllingu produkcji i zakupów, a także wykorzystanie zaawansowanych narzędzi IT, takich jak SQL, Excel, Power Query, Power BI, DAX i VBA.

W FlexiSolutions, gdzie pracuje od stycznia 2022 roku, Radek pełni funkcję Starszego Konsultanta. Jego rola skupia się na optymalizacji procesów controllingu finansowego i operacyjnego.

Jest ekspertem w tworzeniu zaawansowanych analiz danych i raportów, co pozwala firmom podejmować trafne decyzje biznesowe.
Jego głęboka wiedza w obszarze narzędzi IT oraz umiejętność wykorzystywania ich w praktyce czynią go cennym członkiem zespołu FlexiSolutions.
Tomasz Kuć

Tomasz Kuć

Consultant - Data Engineer
Tomasz to doświadczony Konsultant - Inżynier Danych w Flexi Solutions, specjalizujący się w programowaniu w T-SQL i wdrożeniach systemu FlexiReporting, szczególnie w obszarze HR. Z 10-letnim stażem w kontrolingu, zdobył umiejętności w renomowanych instytucjach finansowych, takich jak DNB Bank Polska. Tam skupiał się na zarządzaniu hurtownią danych, raportowaniu i optymalizacji procesów finansowych.

Jako specjalista kontrolingu, Tomasz posiadał także właścicielstwo biznesowe hurtowni danych kontrolingowych, nadzorując przychody linii biznesowych i koszty całego banku. Specjalizuje się w specyfikacji wymagań biznesowych związanych z hurtownią danych, dbając o jakość danych wykorzystywanych w rachunkowości zarządczej.

Jest także odpowiedzialny za opracowywanie i raportowanie wskaźników finansowych i efektywności oraz za monitorowanie i raportowanie procesów i projektów biznesowych. Tomasz doskonali procesy rachunkowości zarządczej poprzez automatyzację i optymalizację narzędzi.

Prywatnie jest entuzjastą aktywności na świeżym powietrzu, jeżdżąc latem na rowerze i zimą na snowboardzie.

Kariera

Chcesz z nami pracować?

Szukasz pracy, która inspiruje i angażuje?


Przejrzyj nasze aktualne oferty pracy, dowiedz się, jak pracujemy i rekrutujemy.

FlexiSolutions kariera