FlexiSolutions

Zastosowania systemu FlexiReporting

FlexiReporting to zaawansowany i wszechstronny system do zarządzania informacjami finansowymi i operacyjnymi, zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnych organizacji.

Oprócz podstawowych funkcji związanych z planowaniem i raportowaniem, system oferuje również narzędzia do konsolidacji danych finansowych oraz analizy biznesowej.

zastosowania / kontrola zarządcza / system do konsolidacji

Controlling

FlexiReporting perfekcyjnie wpisuje się w potrzeby raportowania finansowego i zarządczego.

Jednym z najczęstszych scenariuszy wdrożenia jest wykorzystanie FlexiReporting jako narzędzia automatyzacji procesów budżetowania, prognozowania, raportowania zarządczego lub alokacji kosztów.

Konsolidacja, sprawozdania finansowe, MSSF 16

Oferujemy zestaw modułów i funkcjonalności wspierający przygotowanie jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych. Dzięki temu możesz być pewien, że twoje sprawozdania będą zgodne zarówno z MSSF, jak i Ustawą o Rachunkowości.

System ma również możliwość uzgodnienia transakcji wewnątrzgrupowych (intercompany reconciliation). Narzędzie automatyzuje i standaryzuje księgowanie umów leasingu i najmu, zgodnie z wymogami MMSF 16.

HR

Specjalnie dla Działu HR stworzyliśmy przyjazny i funkcjonalny moduł controllingu personalnego w ramach FlexiReporting.

Nie tylko pomaga w planowaniu i monitorowaniu zatrudnienia oraz kosztów związanych z personelem, ale również oferuje możliwość głębokiej analizy kluczowych wskaźników efektywności.

Business Intelligence i Hurtownia Danych

Z FlexiReporting zbudujesz nowoczesne procesy controllingu finansowego i operacyjnego. System wesprze Cię w stworzeniu platformy informacyjnej funkcjonującej jako rozwiązanie Business Intelligence dla finansów i controllingu.

Oprogramowanie automatyzuje przetwarzanie danych, raportowanie i budżetowanie tworząc controllingową Hurtownię Danych wykorzystywaną jako centralne źródło informacji zarządczej.

Sprzedaż i marketing

FlexiReporting to uzupełnienie narzędzi biznesowych, dedykowane do zaawansowanego prognozowania sprzedaży oraz monitorowania rentowności produktów i segmentów klientów.

Oprogramowanie umożliwia efektywne zarządzanie procesami planowania i monitorowania sprzedaży, co stanowi wsparcie dla menedżerów działów sprzedaży i marketingu.

Narzędzie jest również sposobem na zintegrowanie danych finansowych i handlowych w jednym miejscu. Dzięki temu zarówno menedżerowie, jak i kierownictwo firmy mają łatwy dostęp do kluczowych wskaźników, co pozwala na skuteczniejsze zarządzanie.

Produkcja

Firmy produkcyjne potrzebują skutecznych narzędzi do planowania produkcji, kalkulacji TKW czy monitorowania odchyleń produkcyjnych.

 

Nasz system precyzyjnie rozwiązuje główne wyzwania controllingu w firmach produkcyjnych, efektywnie wypełniając braki w funkcjonalnościach planistycznych i analitycznych systemu ERP.

Centra usług wspólnych

Z myślą o najwyższych standardach, stworzyliśmy moduł Accounts Reconciliation, który automatyzuje i uprocza proces uzgodnienia sald bilansowych w Twojej firmie.

Dzięki temu proces zamknięcia miesiąca jest szybszy i bardziej precyzyjny. Narzędzie minimalizuje ryzyko błędów w raportowaniu, co bezpośrednio wpływa na jakość pracy zespołów księgowych w Centrach Usług Wspólnych (SSC).

Projekty

Projektowanie procesów controllingowych w FlexiReporting jest elastyczne, co pozwala nam efektywnie wdrożyć ten system jako narzędzie do prognozowania i tworzenia raportów zarządczych w firmach projektowych.

Niezależnie od wielkości i złożoności kontraktów, FlexiReporting świetnie się sprawdza w planowaniu i monitorowaniu wyników finansowych (P&L). Nasze doświadczenia pokazują, że to narzędzie naprawdę działa i może znacząco przyczynić się do sukcesu Twojego przedsięwzięcia.

FlexiReporting – kompletny system planowania, konsolidacji i analizy danych

Poznaj potencjał zarządzania finansami i operacjami z FlexiReporting – Twoim kompletnym narzędziem do budżetowania, prognozowania, konsolidacji i analizy danych. Dzięki modułowej budowie i elastycznym funkcjom FlexiReporting jest idealnym wyborem dla różnych obszarów przedsiębiorstwa.

Szukasz sposobu na usprawnienie controllingu finansowego? A może potrzebujesz narzędzia do generowania precyzyjnych sprawozdań?

FlexiReporting jest wszechstronnym rozwiązaniem, które także doskonale sprawdzi się w specyficznych zadaniach jak controlling personalny i analiza wyników w dziale sprzedaży, marketingu czy logistyki.

Dzięki szerokiemu zakresowi zastosowań FlexiReporting staje się kluczowym elementem w optymalizacji procesów zarządczych w różnych branżach.

Zwiększ efektywność i osiągnij lepsze wyniki dzięki naszej zaawansowanej platformie. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć efektywność i dokładność w zarządzaniu i kontroli.

Poznaj program do budżetowania i prognozowania idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.