FlexiSolutions

Narzędzia IT w praktyce controllingu 2024

Zapraszamy do udziału w ankiecie, badającej praktyki controllingu w przedsiębiorstwach. Ankieta składa się z 8 pytań i została tak zaprojektowana, by zgromadzić dane, które pomogą nam zaoferować praktyczne wskazówki i inspiracje dla specjalistów controllingu. Każda odpowiedź, to cegiełka, zwiększająca wiarygodność i użyteczność wyników. Wasze doświadczenia i opinie są dla nas nieocenione, gdyż umożliwią zbudowanie wiarygodnych wyników i pełniejszego obrazu praktyk controllingu w Polsce.
FlexiReporting kariera

Wypełnij naszą ankietę i miej wpływ na przyszłość controllingu w Polsce!

 

Zapraszamy do udziału w ankiecie, która stanowi istotny element naszych przygotowań do Kongresu ICV POLSKA – International Association of Controllers.

 

Naszym celem jest przedstawienie na XVIII Kongresie ICV POLSKA, studium przypadku, które rzuca światło na wdrożenie automatyzacji w controllingu. Dążymy do zaprezentowania, jak technologie informatyczne są wykorzystywane w controllingu polskich firm, by zrozumieć obecne praktyki oraz identyfikować potrzeby w tym obszarze.

 

Ankieta składa się z 8 pytań i została tak zaprojektowana, by zgromadzić dane, które pomogą nam zaoferować praktyczne wskazówki i inspiracje dla specjalistów controllingu. Każda odpowiedź, to cegiełka, zwiększająca wiarygodność i użyteczność wyników. Wasze doświadczenia i opinie są dla nas nieocenione, gdyż umożliwią zbudowanie wiarygodnych wyników i pełniejszego obrazu praktyk controllingu w Polsce.

 

Dodatkowo, uczestnicy ankiety, planujący obecność na Kongresie, otrzymają specjalny upominek w podziękowaniu za Wasz wkład.

Celem naszego badania jest zidentyfikowanie używanych narzędzi i procesów controllingowych, Waszych oczekiwań wobec nich oraz potencjalnych obszarów do usprawnień. Udział w ankiecie zajmie Ci zaledwie około 5 minut.

 

Twoja opinia ma realny wpływ na kształtowanie przyszłości controllingu w Polsce. Wyniki badania zostaną szczegółowo opublikowane na stronie FlexiSolutions.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Zobacz też:

FlexiSolutions słowniczek

Słowniczek pojęć controllingowych

Poznaj kluczowe terminy i pojęcia niezbędne każdemu specjaliście działającemu w obszarze finansów i zarządzania. Obejmuje on różnorodne pojęcia oraz wyjaśnienia kluczowych terminów związanych z controllingiem, co ułatwia ich zrozumienie i efektywne zastosowanie w codziennej praktyce.

Czytaj więcej >
system controllingowy / PowerBI w controllingu

Power BI w controllingu – czego potrzebujesz do skutecznego raportowania

Jak technologia wspomaga raportowanie i wizualizację danych? Zapraszamy do lektury artykułu, w którym omawiamy działanie Power BI. Prezentujemy zarówno zalety, jak i wady, a także koszty związane z wdrożeniem.

Poruszamy również temat różnic i przewag między Power BI a Microsoft Excel oraz FP&A. Opisujemy także wyzwania i aspekty integracji danych w kontekście wdrożenia.

Czytaj więcej >

Dowiedz się więcej jak nasze rozwiązania pomogą usprawnić controlling w Twojej firmie