FlexiSolutions

Narzędzia IT w praktyce controllingu 2024

Zapraszamy do udziału w ankiecie, badającej praktyki controllingu w przedsiębiorstwach. Ankieta składa się z 8 pytań i została tak zaprojektowana, by zgromadzić dane, które pomogą nam zaoferować praktyczne wskazówki i inspiracje dla specjalistów controllingu. Każda odpowiedź, to cegiełka, zwiększająca wiarygodność i użyteczność wyników. Wasze doświadczenia i opinie są dla nas nieocenione, gdyż umożliwią zbudowanie wiarygodnych wyników i pełniejszego obrazu praktyk controllingu w Polsce.
FlexiReporting kariera / controlling personalny

Wypełnij naszą ankietę i miej wpływ na przyszłość controllingu w Polsce!

 

Zapraszamy do udziału w ankiecie, która stanowi istotny element naszych przygotowań do Kongresu ICV POLSKA – International Association of Controllers.

 

Naszym celem jest przedstawienie na XVIII Kongresie ICV POLSKA, studium przypadku, które rzuca światło na wdrożenie automatyzacji w controllingu. Dążymy do zaprezentowania, jak technologie informatyczne są wykorzystywane w controllingu polskich firm, by zrozumieć obecne praktyki oraz identyfikować potrzeby w tym obszarze.

 

Ankieta składa się z 8 pytań i została tak zaprojektowana, by zgromadzić dane, które pomogą nam zaoferować praktyczne wskazówki i inspiracje dla specjalistów controllingu. Każda odpowiedź, to cegiełka, zwiększająca wiarygodność i użyteczność wyników. Wasze doświadczenia i opinie są dla nas nieocenione, gdyż umożliwią zbudowanie wiarygodnych wyników i pełniejszego obrazu praktyk controllingu w Polsce.

 

Dodatkowo, uczestnicy ankiety, planujący obecność na Kongresie, otrzymają specjalny upominek w podziękowaniu za Wasz wkład.

Celem naszego badania jest zidentyfikowanie używanych narzędzi i procesów controllingowych, Waszych oczekiwań wobec nich oraz potencjalnych obszarów do usprawnień. Udział w ankiecie zajmie Ci zaledwie około 5 minut.

 

Twoja opinia ma realny wpływ na kształtowanie przyszłości controllingu w Polsce. Wyniki badania zostaną szczegółowo opublikowane na stronie FlexiSolutions.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Zobacz też:

czym zajmuje się controlling / controlling personalny

Czym jest controlling personalny? 10 najważniejszych faktów

Czym zajmuje się controlling personalny? W dzisiejszym świecie biznesu zarządzanie zasobami ludzkimi odgrywa kluczową rolę w sukcesie przedsiębiorstw.
W artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowe wprowadzenie do controllingu personalnego, przedstawiające 10 kluczowych faktów dotyczących celów, narzędzi i praktyki tego obszaru. Poznaj istotę controllingu personalnego i zobacz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie.

Czytaj więcej >
FlexiSolutions słowniczek / budżet wynagrodzeń / Video Poradniki i prezentacje FlexiReporting

Słowniczek pojęć controllingowych

Poznaj kluczowe terminy i pojęcia niezbędne każdemu specjaliście działającemu w obszarze finansów i zarządzania. Obejmuje on różnorodne pojęcia oraz wyjaśnienia kluczowych terminów związanych z controllingiem, co ułatwia ich zrozumienie i efektywne zastosowanie w codziennej praktyce.

Czytaj więcej >

Kontroluj wyniki finansowe, automatyzuj procesy controllingowe.

Popraw terminowość, jakość i efektywność planowania i raportowania.